Расписание пересдач в день заочника

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

                                                                                                                                                                     ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                                                    Дэкан

                                                                                                                                                                     ___________________ /_______________ /

                                                                                                                                                                     “_____” _______________ 20___

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ПЕРАЗДАЧ ЗАЛІКАЎ

на факультэце фізічнай культуры

ў летнюю сесію 2011/ 2012 н.г.

Дысцыпліна

Прозвішча і ініцыялы выкладчыка (-аў)

№ групы (груп)

№ пераздачы

Дата пераздачы

Час

пераздачы

Аўдыторыя

К У Р С 1 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”

Гімнастыка і методыка выкладання

Чудаков Ю.Н.

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

Зал гимнастики

Спартыўныя і рухомыя гульні і методыка выкладання

Паўлюць В.В.

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

------------

09.55

-------------------

Асновы інфармацыйных тэхналогій

Раўчук І.М.

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

Асновы ідэалогіі беларускай дзяржавы

Ватыль В.М.

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

10.00

10.00

 

Асновы сучаснага прыродазнаўства

Трыфанава І.У.

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.00

09.00

 

К У Р С 1 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”(скарочаная форма навучання)

Легкая атлетыка і методыка выкладання

Мардухай Ф.Ф.

1

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

Гімнастыка і методыка выкладання

Цюненкова А.У..

1

 

1

2

08.09.2012

15.09.2012

------------

09.55

Зал гимнастики

Спартыўныя і рухомыя гульні і методыка выкладання

Лис М.И

1

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

К У Р С 2 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”

Гімнастыка і методыка выкладання

Чудакоў Ю.М.

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

Зал гимнастики

Ахова працы

Знатнова А.В..

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

11.30

11.30

 

Фізіялогія

Кірылава В.Р.

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

13.00

13.00

Доватора 3/1

Ауд.137

Тэорыя і методыка фізічнага выхавання

Паляшчук А.М.

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

11.30

11.30

Ауд.22

К У Р С 2 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”(скарочаная форма навучання)

Прававыя асновы фізічнай культуры і спорту

Побаль В.З.

1-2

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

К У Р С 3 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура

Спартыўная метралогія

Пятроў С.В.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

С 08.20

до 12.00

 

Гiмнастыка і методыка выкладання

Чудаков Ю.Н.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

Зал гимнастики

Легкая атлетыка і методыка выкладання

Рыбачок Г.П.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

манеж

Плаванне і методыка выкладання

Янец Ю.В.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

11.30

11.30

 

К У Р С 4 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура

Асновы кіравання інтэлектуальнай уласнасцю

Хацук Ж.В.

1,3

1,3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

13.00

13.00

 

Прававыя асновы фізічнай культуры і спорту

Побаль В.З.

3-4

3-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

Інфармацыйна-тэхналагічнае забеспячэнне фізкультурна-аздараўленчай работы

(для спецыялізацыі “АФАРіТ”)

Мышякоў У.В.

1

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.00

09.00

 

Спартыўна-прафесійная падрыхтоўка

(для спецыялізацыі “Трэнерская работа”)

Касянок А.М. (л/а)

Кірілаў С.К. (в/б)

3

1

2

08.09.2012

 

15.09.2012

08.20 (л/а)

10.00 (в/б)

08.20 (л/а)

10.00 (в/б)

 

Курсавая работа па спецыяльнасці

Баркоў У.А., Сак Ю.В., Балашова В.Н, Цюненкова А.У.

Индивидуальные направления

 

08.09.2012

15.09.2012

11.30

 

К У Р С 5 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура” спецылізацыя (АФАР і Т)

Абарона насельніцтва і гасп.аб’ектаў у надзв. сітуацыях. Радыяцыйная бяспека.

Клімовіч І.І..

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

Асновы навукова-метадычнай дзейнасці ў АФК

Храмаў В.У.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.00

09.00

 

Метадычныя асновы прафілактыкі неспр.функц.станаў

Кесель С.А.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

Масаж

Сенін І.М.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

10.00

10.00

Ауд.32

Ахова працы

Знатнова А.В.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

11.30

11.30

 

Курсавая работа па спецыялізацыі

Мыш’якоў У.В.

Храмаў В.У..

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.00

09.00

 

К У Р С 5 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура” спецылізацыя (Трэнерская работа па віду спорта)

Абарона насельніцтва і гасп.абўектаў ў надзв. ситуацыях. Радыяцыйная бяспека.

Вайтовіч В.І..

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

Матэрыяльна-тэхнічнае забеспячэнне

выбранага віду спорту

Абялеўскі А.Р.

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

13.00

13.00

 

Тэорыя і методыка спартыўнай трэніроўкі

 

Латош І.С.

 

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

Масаж

Сенін І.П.

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

10.00

10.00

 

Ахова працы

Знатнова А.В.

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

11.30

11.30

 

Курсавая работа па спецыялізацыі

Кірылаў С.К.

Паўлюць В.В.

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

Намеснік дэкана факультэта ______________________ / ______________________ / Дата ________________________

                                                                                                                                                                     ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                                                    Дэкан

                                                                                                                                                                     ___________________ /_______________ /

                                                                                                                                                                     “_____” _______________ 20 ___

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ПЕРАЗДАЧ ЭКЗАМЕНАЎ

на факультэце фізічнай культуры

у летнюю сесію 2011/ 2012 н.г.

Дысцыпліна

Прозвішча і ініцыялы выкладчыка (-аў)

№ групы (груп)

№ пераздачы

Дата пераздачы

Час

пераздачы

Аўдыторыя

К У Р С 1 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”

Анатомія

Бардзін А.Р.

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

К У Р С 1 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”(скарочаная форма навучання)

Біямеханіка

Навойчык А.І.

1

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

Гігіена

Бардзін А.Р.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

10.00

10.00

 

Тэорыя і методыка фізічнага выхавання

Паляшчук А.М.

1

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

К У Р С 2 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”

Эканамічная тэорыя

Рапецкая С.І.

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

Біямеханіка

Навойчык А.І.

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

К У Р С 2 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”(скарочаная форма навучання)

Гімнастыка і методыка выкладання

Чудакоў Ю.М.

1

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

Зал гимнастики

 

Тэорыя спорту

Балашова В.Н.

1-2

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

К У Р С 3 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура

Тэорыя і методыка фізічнага выхавання

Баркоў У.А.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

________

 

Фізіялогія спорту

Котава А.В..

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

 

 

Гігіена

Бардзін А.Р.

1-2, 4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

К У Р С 4 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура”

Спартыўная медыцына

Шпакаў А.І.

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

__________08.00

 

Ауд 212

Гімнастыка і методыка выкладання

Цюненкова А.У.

1-3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

 

09.55

Зал гимнастики

Тэорыя спорту

Балашова В.Н..

1-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

08.20

08.20

 

Асновы навучна-метадычнай дзейнасці ў ФК

Баркоў У.А.

3-4

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

________

 

К У Р С 5 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура” (спецыялізацыя “АФАР і Т”

Тэорыя і методыка АФК

Кесель С.А.

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

Гігіена

Бардзін А.Р..

1-2

1

2

08.09.2012

15.09.2012

10.00

10.00

 

К У Р С 5 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура” (спецыялізацыя “Трэнерская работа па віду спорта)

Методыка выкладання і спартыўна-педагагічнае майстэрства

Латош І.С.

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

09.55

09.55

 

Гігіена

Бардзін А.Р..

3

1

2

08.09.2012

15.09.2012

10.00

10.00

 

К У Р С 5 Спецыяльнасць (спецыялізацыя) “Фізічная культура” (спецыялізацыя “Фізічная рэабілітацыя”)

Гігіена

Бардзін А.Р..

5

1

2

08.09.2012

15.09.2012

10.00

10.00

 

Намеснік дэкана факультэта ______________________ / ______________________ / Дата ________________________


Контакты

230003, г. Гродно, ул. Захарова, 32

Тел.: +375 (152) 75-42-49, факс: +375 (152) 75-42-49

E-mail: d2076@grsu.by

Местонахождение